OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Zavádění projektového řízení

Reference

Zavádění a zlepšování projektového řízení, vytvořené metodiky

 

PM Crytur

Zavedení projektového řízení včetně metodika pro řízení projektů ve výrobní firmě. Je založena na PRINCE2 a určena pro řízení vývojových (R&D) projektů a projektů rozvoje firmy.

 

PMVS

Metodika projektového řízení v oddělení Výstavby sítě, které řídí ročně cca 300 projektů inovace BTS. Vytvořena na základě PRINCE2, ale s výrazně širším záběrem. Zahrnuje i řízení projektové kanceláře, řízení programů, řízení skupin projektů a zapojení spolupracujících oddělení.

 

M-SIM-BenchCom

Metodika pro implementaci ERP systému pro oblast služeb a řízení projektů - Deltek Maconomy. Vytvořena na základě PRINCE2 a metodiky M-SIM. Metodické materiály jsou sladěny se smluvní dokumentací - obchodní smlouvou a jejími přílohami. Součástí implementace byl audit stavu projektového řízení a návrh opatření ke zlepšení.

 

Analýza a návrh zlepšení systému projektového řízení pro dceřinou IT společnost telefonního operátora - Telefónica O2 Professional Services.

 

ORIS

Metodika pro implementaci ERP systému v oblasti samosprávy. Vychází z PRINCE2 a specifických požadavků zákazníka a jeho odběratele. Řeší dvojúrovňové řízení na straně dodavatele i odběratele.

 

M27

Metodika pro implementaci ERP systému v oblasti obchodních a výrobních firem. Řeší řízení implementace na straně dodavatele softwarového systému. 

 

Řízení projektů

 

ČEZ ICT Services a.s.

Řízení 10-ti infrastrukturních projektů - Inovace systému GPS Sledování vozidel, Optimalizace Dokument Managementu Divize Investic, Inovace systému Plexos, Inovace Bezpečnostní a komunikační infrastruktury 1. a 2 . etapa - (Proxy, Load Balancing, SSL VPN, Firewally pro Korporátní datová centra a Lokální datová centra, WAN 10 GE), Inovace Informačního systému správy provozní dokumentace pro jaderné elektrárny Temelín a Dukovany, Inovace ECM Filenet pro MMS elektráren AS6, Převod systémů z prostředí Lotus Notes, Inovace systému Dispečerský deník, Implementace Monitoringu kritických aplikací Divize Výroba

 

Ministerstvo zdravotnictví České republiky

Řízení rozsáhlého projektu Komplexní zabezpečení IS/ICT resortu zdravotnictví a koordinace s projektem Bezpečnost IT resortu

 

T-Mobile Czech Republic 

Řízení projektu Ovčák - implementace CA Clarity pro řízení projektů v oddělení výstavby sítě T-Mobile Czech Republic včetně systémové integrace

 

Státní zemědělský intervenční fond

Řízení projektů P2 - Přímé platby a P5 - Systémová integrace v rámci programu implementace systému SAP. Řízení převážně formou Požadavků na změny. 

DERS

Řízení projektu vývoje a implementace nové verze systému pro databázi léčiv pro Státní ústav pro kontrolu léčiv (SUKL). Řízení projektu na straně dodavatele software. 

Synergit

Řízení projektů vývoje a implementace podnikových informačních systémů kategorie - ERP, CRM, HRM, Plánování a řízení výroby, MMS, Monitoring a vývoje na míru. Řízení na straně dodavatele pro zákazníky z oblasti středních a velkých výrobních firem.

 

 

Kimberly Clark

Řízení projektů implementace systému pro řízení údržby a systému pro výrobní reporting pro výrobní závod v Jaroměři.  

Kingspan 

Řízení projektu Balance – Zavedení MES systému pro výrobní závody Kingspan CEE - Čechy, Polsko, Maďarsko.

Řízení projektu vývoje a implementace systému CRM STAR v 18-ti pobočkách skupiny Kingspan v Evropě.

Linet

Řízení projektu OKO - zakázkový vývoj a implementace systému pro monitoring a alerting. Součástá dodávky byla i integrace na ERP systém a zajištění vizualizace dat formou promítání prezentace na veřejně přístupných monitorech.

Lesy ČR 

Řízení projektu SG Archive - vývoj systému pro správu rozsáhlého archivu.

Softprofes

Řízení projektů vývoje a implementace podnikového informačního systému SIS27 pro střední a velké firmy - Vojenské stavby, PROMED, Pharmos, Ecotex a další.

 

Kontakt

ITIL® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. PRINCE2® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. MSP® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited. M_o_R® je registrovanou ochrannou známkou AXELOS Limited.

inPage - webové stránky, doménawebhosting snadno.